İletişim formu için tıklayın
Tel: 444 82 53

Araç Servis/Bakım

Aracınızı evinizden, iş yerinizden ya da havaalanından teslim alıyoruz, dilediğiniz yerde teslim ediyoruz. Siz kendi işinizi yaparken Alfred aracınızı alsın servis/bakım işlemlerini tamamlasın ve aracınızı dilediğiniz yere getirsin.

Araç Servis Bakım İşlemi Nasıl Yapılır?

Güvenilir bir yolculuk aracınızın güvenilir olmasıyla doğru orantılıdır. Her ne kadar trafik kurallarına uysanız da araç servis bakım işlemlerini aksattığınız takdirde güvende olamazsınız. Her an bir yerde trafik ortasında aracınızın arıza yapması kaçınılmaz olur. Bu sebeple araç servis bakım işlemlerini aksatmamalı ve her yıl düzenli olarak yaptırmalısınız.. Yaptıracağınız aracınızı baştan aşağı kontrol ettirmek olmalıdır.

Araç Servis Bakım İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahip olduğunuz aracı bakım işlemi için güvenilir ellere emanet ettiğinizden emin olmalısınız. Bu nedenle gerekli sertifikalara ve belgelere sahip bir servis bulmanız önemlidir. Araç servis bakım hizmeti için bizi aradığınız takdirde aracınızı istediğiniz yerden alır ve istediğiniz servise götürülür.

Araç Servis Bakım İşlemlerini Sizin İçin Halledelim!

Aracınızı bakıma götürmek için sizi yormadan bakım için teslim alıyoruz. Özel şoförümüzü göndererek aracınızı bakım yapmak üzere servisinize götürmekteyiz. Vaktinizin değerli olduğunu bilerek hareket etmekte ve aracınızı servis bakımından sonra istediğiniz yere tekrar teslim etmekteyiz. Bu işlemleri olabildiğince hızlı gerçekleştirmeye çalışmaktayız.

Araç Servis Bakım İçin Aracınızı Adresten Teslim Alalım!

Hem güvenilir bir servis bulmak hem de aracı teslim ettikten sonra gidip almak büyük bir zaman kaybı olmaktadır. Yoğun çalışanlar, kendi şirketinin yönetimini yapanlar ve hafta içi servise gelme şansı olmayanlar için mükemmel bir seçeneğimiz var! Araç servis bakım işlemleri için bizimle iletişime geçin, aracınızı gelip adresten teslim alalım! Merak ettiğiniz bütün soruları sorduktan sonra talep oluşturmanız halinde en kısa sürede aracınızı almaya gelecek bir şoför göndermekteyiz. Aracı son derece dikkatli kullanarak, hız sınırına ve trafik kurallarına dikkat ederek taşıyan çalışanlarımız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Güvenilir hizmetimiz sayesinde aracınızın bütün arızalarını gidererek ve bakımını yaptırarak size yeniden teslim etmekteyiz.

Araç Servis Bakım Konusunda Farkımız

Müşterilerimizin zamanla ilgili yaşadığı sorunları anlayabiliyoruz. Onların ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek adına zamanı kısıtlı müşterilerimiz için araçlarını diledikleri yerden alıp servise biz götürüyoruz. İstediğiniz anda bir telefon aracılığıyla bize ulaşabilir ve araç bakımı için talepte bulunabilirsiniz. Ekstra vakit harcamadan güvenilir bakım hizmeti almanız böylece mümkün olacaktır.

Tüm Bireysel Hizmetlerimiz

Resepsiyon Hizmetleri
Bilgilendirme ve Danışma
Vestiyer ve Emanet
Seyahat Danışmanlığı
Rezervasyon
Teslimat Organizasyon

Bellboy Hizmetleri
Kuru Temizleme ve Terzi
Lostra
Paket Taşıma
Eczane
Özel Kurye
Alışveriş

Bilet Hizmetleri
Yurtiçi Etkinlik Bilet Temini
Yurtdışı Etkinlik Bilet Temini
Ulaşım (Uçak, Otobüs, Tren)
Bilet Temini

Tanıtım Hizmetleri
Marka Tanıtım ve Sponsorluk
Örnek Ürün Dağıtımı

Diğer Hizmetleri
Mağazalar Arası Ürün Transferi
Noter Temini
Acil Tıbbi Yardım

Araç ve Şoför Hizmetleri
Vale
Vale Davet (Özel Davetler İçin Ekip)
Araç Muayene
Araç Servis ve Bakım
Araç Sigorta
Araç Yıkama
Yakıt Deposu Dolumu
Lastik Değişimi
Araç Kiralama
Günlük ve Saatlik Özel Şoför
Transfer Hizmetleri

Bireysel olarak ihtiyacınız olan tüm Concierge hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

AVM

Alışveriş merkezlerini
farklılaştıran hizmetlerimiz

REZİDANS

Yaşam alanlarına 
değer katan hizmetlerimiz

OFİS

Ofis alanlarınıza 
değer katan hizmetlerimiz

AVM

Alışveriş merkezlerini
farklılaştıran hizmetlerimiz

REZİDANS

Yaşam alanlarına
değer katan hizmetlerimiz

OFİS

Ofis alanlarınıza
değer katan hizmetlerimiz